BİZ KİMİZ?
KURUMSAL

BURSAPARK

Bursapark Oyun Grupları Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti, tarafından 2008 yılında Türkiye’nin dördüncü büyük şehri olan yeşil Bursa’da kurulmuştur. “Mutlu Çocuklar ve Mutlu Aileler” vizyonuyla eğlence sektöründe imalatçı olarak faaliyete başlayan firmamız kısa sürede sektöründe lider konuma yükselmiştir.

Kuruluşundan bugüne geçen 12 yıl içinde ülkemizdeki lider konumunu pekiştirmiş olan Bursapark’ın Türkiye genelinde belli başlı kapalı mekan oyun alanlarının neredeyse tamamında imalatçı olarak imzası bulunmaktadır. Son yıllarda iç pazarın yanında dış pazarlarda da ülkemizi gururla temsil etmenin onurunu yaşamaktayız. Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Avrupa ülkelerinde anahtar teslimi birçok proje gerçekleştirdik. Bölgesel ve küresel bir oyuncu olma hedefimiz doğrultusunda çalışmalarımız artarak devam etmektedir.

Kalite ve güvenlikten taviz vermeden uluslararası standartlarda müşterilerimize özel iç mekan oyun parkları tasarımını, üretimini ve kurulumunu yapıyor ve satış sonrası bakım hizmetlerini sunuyoruz.

"Hayallerinizi Birlikte Gerçekleştirelim."
3.500+
Proje Çalışması
35
Ülkede Faaliyet
1200 m²
Üretim Maliyeti