Challenge Trambolin

Bir trambolin parkında kapalı oyun alanında veya yumuşak oyun alanında, en iyi fayda kalori yakmak ve kaslarınızı esnetmektir.

Bu nedenle, trambolin parkları, daha büyük yaşta oyuncular tarafından olabildiğince çok kalori yakmak için çok yaygın olarak kullanılır.

Bir trambolin alanına atladığınızda, arkadaşınızla Challenge Trambolininde yarışabilirsiniz.

Challenge trambolin, 2 rakip tarafla oynanabilen bir oyundur. Her iki tarafın, rakip sahanın arkasındaki boşluğa topu atması gerekir.

2 oyuncu yüksek performanslı trambolinler ile ayrılmış atlama alanlarına sahiptir.

Ortada challenge trambolinde yaklaşık 2 metre seperatör bulunmaktadır.

Oyuncuların bu ayırıcıdan daha fazla zıplaması ve topu rakip taraftaki deliğin içine göndermesi gerekir.

Challenge trambolinin etrafı metal yapıda olan, köpük ile yumuşatılmış ve PVC ile kaplanmış oyun panelleri ile çevrilidir. Güvenliği sağlamak için paneller güvenlik ağları ile kaplanmıştır.

Trambolinlerin tabanı yüksek performanslı metaller ve yaylar, maksimum gücü vermek ve oyuncuya maksimum atlama performansı vermek için en iyi kalitedir.

Arkadaşlarınızla trambolin parka gelip zıplamak ve top oynamak istiyorsanız, challenge trambolin sizin için en iyi tercih olacaktır.

Challenge trambolin, kalori yakma kapasitesi nedeniyle trambolin parklarının yükselen yıldızıdır.

Kapalı oyun alanında bir trambolin parkı açmak istiyorsanız, eğlenceyi ve mutluluğu ikiye katlamak için Challenge Trambolin’i şiddetle tavsiye ediyoruz.

Detaylı bilgi için www.bursapark.com.tr web sitemize bakabilirsiniz

Satış departmanımız size yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacaktır.