İç Mekan Oyun Alanı Kalitesi

Kapalı Oyun Alanı veya Trambolin Parkı’na bakan bir kişi için çoğu kapalı oyun alanı ve trambolin parkı yapısı birbirine eşit görünür. Bu doğru değildir ve işletmeniz için tehlikeli olabilir.

Kapalı oyun alanı veya trambolin parkı üreticilerini ararken, kullandıkları malzemelerin kalitesine odaklanmanız gerekir.

Indoor Playgrounds ve trambolin parks International’da sadece Uluslararası Güvenlik ve Kalite standartlarına uygun kapalı oyun alanları ve trambolin parkları tasarlamaya ve üretmeye odaklanıyoruz.

Yalnızca en iyi malzemeleri kullanan ve sıkı bir üretim sürecini takiben, International’daki Kapalı Oyun Alanları ve trambolin parkları müşterilerimize yalnızca güvenli, dayanıklı ve iyi tasarlanmış kapalı oyun alanları satmaktadır. Müşterilerimizin kapalı oyun alanı işi için ne kadar kritik olduğunu anladığımız için, yalnızca yüksek kaliteli ürünler üretmeye ve üretmeye çok kararlıyız.

Herhangi bir oyun alanı ve trambolin parkında çocukların güvenliği en önemli öncelik olmalıdır. Bu nedenle, yüksek kaliteli ekipmana sahip olmak, müşterilerinize ve dünyadaki tüm yatırımcılara güvenli bir kapalı oyun alanı ve trambolin parkını garanti etmenin ilk adımı olacaktır.

Uzun vadede, yüksek kaliteli kapalı oyun alanı ekipmanına sahip olmak, bakım maliyetini düşürmeye ve yatırımcı için uzun vadeli karlılığı sağlamaya büyük ölçüde yardımcı olacaktır. . Öte yandan, düşük kaliteli ekipman, sık sık bakıma ihtiyaç duymak zorunda kalacaktır ve bu da karlı bir işletmeyi kayba dönüştürebilir. Düşük kaliteli ürünlere sahip olmak, müşterilerin oyun alanına olan güvenlerini kaybetmelerine ve dolayısıyla işletmenizi ziyaretlerini durdurmalarına neden olabilecek birçok güvenlik sorununa neden olabilir.

Metal Yapı

Dünya kalite normlarında metal yapılar en yüksek kalitede seçilmelidir. Metal yapı erimiş çinko banyosuna daldırılır, böylece boruların hem içi hem de dışı paslanmaya karşı korunur. Ayrıca tüm metal yapı boyalarında anti paslanma boyaları da kaliteyi sağlamaktır.

PVC Vinil

Vinil kaplamada Alev geciktirici ve UV filtreli en iyi ürünü kullanmak, kapalı oyun alanı ve trambolin parkının kaliteli ve uzun süreli kullanımını sağlamaktır.

Güverte Panoları

Güverte tahtalarımız ¾ ”kontrplak, kalın yüksek yoğunluklu köpük kullanılarak yapılmıştır ve PVC vinil ile sarılmıştır. Güverte tahtalarımız, toz boyalı braketler ve vidalar kullanılarak yapıya yapıştırılır.

Netleştirme

Oyun alanında yangın geciktirici ağlar kullanıyoruz. Tırmanma önleyici ağ, çocukların ağ kullanarak tırmanabileceği herhangi bir alan için kullanılır. Tüm nevresimlerimiz en yüksek kaliteyi sağlamak için Avrupa’dan ithal edilmektedir.

Plastik Borular

Kapalı oyun alanlarımızın tüm önemli plastik bileşenleri, genellikle yalnızca açık hava oyun alanlarında bulunan kırılmaz reçinelerden yapılmıştır. Bunlar kendi roto kalıplama makinelerimizle üretilmektedir. Pencere merceği polikarbonat pencerelerdir. Bu, kurşun geçirmez pencerelerde kullanılan malzemenin aynısıdır.

Kurulum

Oyun yapınızın kurulumu fiyatınıza dahildir. Montajcılarımız son derece profesyonel ve kapalı oyun alanı kurulumu sürecinde çok bilgili.

Garanti

Indoor Playgrounds International ve trambolin parklarında ürünümüzün arkasındayız. Sektör lideri 24 aylık bir garanti sunuyoruz.