İÇ MEKAN OYUN ALANLARI

Okullar açıldıktan sonra artık haftasonu tatilleri çocuklar için daha fazla önemli hale geldi. Soğuk kış günlerinde, çocuklar iç mekan oyun alanlarında, trambolin parkta, ve soft play alanlarında kendileri eğlenebilirler. Türkiye ve dünya da karşınıza çıkacak onlarca iç mekan oyun alanı, trambolin park ve soft play sistemi ile BURSAPARK kalitesini her yerde yaşayabilirsiniz. Havanın ne kadar soğuk olduğu hiç önemli değil, çocuklarınız parktan her zaman mutlu ayrılacaklar.
Kış günlerinde eğlence için, web sitemizdeki iç mekan oyun grupları, Ninja parkur , soft play , 0-3 çocuk oyun alanı, trambolin parklarımızı inceleyebilirsiniz.
Bursapark oyun grupları ürünleri her yaşta çocuğun eğlenmesi için dizayn edilmiştir. Küçük meleğiniz piano nun üzerinde zıplayıp müzik çalabilir, tırmanma duvarlarına tırmanabilir. Tasarladığımız trambolin park alanımızda sünger havuzu ile eğlenceyi artırıp, kids corner oyuncaklarımız ile eğitici eğlenceye sahip olursunuz.
Bir çok farklı çeşit kaydırağımız ile çocuklarımızın eğlence ve adrenalini yaşamalarına iç mekanda olanak sağlayabiliriz.
Koşmak dönmek veya kaymak dışında çocuklarınız sünger oyuncaklarımız ile iç mekan oyun alanında kendini eğlendirebilir. Sünger toplar ve oyuncaklar çocuklarınızın gelişimine ve eğlenmesine olanak sağlar. Çocuklar bu topları tüplerden geçirip air labirent oyuncağımızla eğlenebilirler.
İç mekan oyun alanında eğlenip trambolin park ta zıplayan çocuklarınız, burada karşılarına çıkan bir çok engelden kurtulmak zorundalar. Siz de bu aşamada çocuklarınızın iç mekan oyun grupları ve soft play oyun alanında ne kadar eğlendiğini izleyebilirsiniz. Bu durumda çocuklar iç mekanda, sanki dış mekan oyuncaklarında oynuyormuş gibi eğlenecekler.
Tabi ki çocuklarımızı düşünürken, velilerimizi de düşünüyoruz. Çocuklarınızı izlerken bankolarımızda rahatınıza bakıp iç mekan oyun grubu ve trambolin park işletmecisinin size sunacağı içeceklerin keyfini çıkarabilirsiniz.