Kapalı Oyun Alanı Tasarlamak İçin 4 İpucu

Mağazalardaki azalan trafik eğilimiyle nasıl başa çıkıyorsunuz? Büyük şirketlerin 2021 yılı tahminleri, ziyaretçi sayılarının azalabileceğini gösteriyor.

İşletmenize yapılan ziyareti zenginleştirmenin birkaç yolu vardır ve kapalı oyun alanı ve trambolin parkı mükemmel bir örnektir.

Günümüzde, işinizdeki müşteri deneyimi söz konusu olduğunda ziyaretçilerin beklentileri çok daha yüksek. Ek olarak, fiyat ve ürün, ziyaretçilerinizin hizmetlerinizi nasıl deneyimlediğine giderek daha fazla bağımlı hale geliyor. Kapalı oyun alanı ve trambolin parkı ve ayrıca çocuk köşesi, hem genç hem de yaşlı ziyaretçiler için mağazanızda olumlu bir müşteri deneyimine katkıda bulunur.

Kapalı bir oyun alanı her sektörde işe yarayabilir

Oynamak evrenseldir. Çocuğun oyunu her ülkede ve kültürde aynıdır. Çocukların oyun oynamalarının etkisi de tüm dünyada aynıdır: Mutlu çocuklar, mutlu ebeveynlerle sonuçlanır.

Bu mutlu ebeveynler, çocukları oyun oynadığı için ürününüze veya tavsiyenize daha fazla zaman ayırabilecek ve ilgilenebilecek müşterileriniz veya ziyaretçilerinizdir. İyi bir kapalı oyun alanı, çocuk köşesi, aktivite evleri veya iyi bir trambolin parkı, yatırımınız için daha fazla ziyaretçi çekebilir.

İşletmeniz için mükemmel bir kapalı oyun alanı, trambolin parkı veya çocuk köşesini nasıl yaratabilirsiniz? Kapalı bir oyun alanı tasarlamak için dört ipucumuzu okuyun.

Oyun alanınızı tasarlamak için 1. İpucu: Her yaş için eğlence

Hayatımızın ilk on yılında hızla gelişiyoruz. İşin püf noktası kaydıraklar, trambolinler, çocuk köşeleri, top havuzu, köprüler, tırmanma duvarları gibi farklı yaş grupları için eğlenceli aktivitelerle kapalı bir oyun alanı yaratmaktır.

En genç ziyaretçileriniz bir kaydırakla eğlenirken, daha büyük yaşlı ziyaretçileriniz bir trambolin parkında zıplayabilirler. Yaş farkını ne kadar artırırsanız, o kadar çok gelir elde edebilirsiniz.

Oyun alanınızı tasarlamak için 2. İpucu: Onları Aklında Kalın

Doğal olarak, kapalı oyun alanı tasarımınızın çocuklar tarafından hatırlanması önemlidir. Bir veya daha fazla tanınabilir alan yerleştirerek, çocukları oynamaya başlaması için teşvik edeceksiniz.

Çocuklar rengi severler ve çocuklara hitap etmek için renk genellikle çocukların oyuncaklarında kullanılır. Bu renkli oyun modüllerinin kuruluşunuza entegre edilmesi bazen daha zor olabilir. Kişiselleştirilmiş görünüm ve his sayesinde, en genç ziyaretçileriniz her zaman kapalı oyun alanını tanıyacaktır. Bu onların kuruluşunuzla erken yaşlardan itibaren olumlu bir ilişki kurmalarına yardımcı olacaktır.

Oyun alanınızı tasarlamak için 3. İpucu: Önce güvenlik

Eğlencenin yanı sıra güvenlik, kapalı oyun alanı ve trambolin parklarının da önemli bir yönüdür. Örneğin kasa söz konusu olduğunda, kapalı oyun alanınızdaki ve trambolin parkınızdaki her ayrıntı için doube’yi kontrol etmeniz gerekir.

Ürünlerin güvenliğini sağlayan birkaç şey vardır. Bu, kapalı oyun alanı ve trambolin parkının güvenliğini garanti etmenizi kolaylaştırır. Avrupa EN-1176 normlarını karşılayan ürünler, kapalı oyun alanınızda ve trambolin parkınızda güvenliği sağlamanın en iyi yoludur.

Oyun alanınızı tasarlamak için 4. ipucu: Hijyen, yeni normalin kilit noktası

Kapalı bir oyun alanı ve trambolin parkı tasarlarken hijyen önemli bir husustur. Böylece tüm malzemeler koruyucu, antibakteriyel ve hijyenik bir boya ile kaplanabilir. Bu boya hiçbir kimyasal iz bırakmaz ve onu bakteriler ve virüsler için daha zor hale getirir.

Ayrıca hijyen için bakım talimatları oluşturmak ve buna uygun olarak işletmeyi devam ettirmek, kapalı oyun alanınızın ve trambolin parkınızın her yaştan ziyaretçi için güvenli olmasını sağlamak için de önemlidir.

Tüm bu ipuçları için, hayalinizdeki oyun alanı yatırımına en iyi çözümler için BURSAPARK’ı arayabilirsiniz.