Kapalı Oyun Alanınızı Açmak İçin En İyi Zaman

Yeni bir kapalı oyun alanı açmak üzereyseniz, açmanız gereken bazı zamanlar vardır.

1- Yaz veya Ara Dönem Tatilleri

Çocuklar sizin en önemli ziyaretçileriniz. İş yapmak istiyorsanız okulların tatil zamanlarını göz önünde bulundurabilirsiniz. Yaz tatili veya ara tatil olabilir. Bu zamanlarda oyuncu sirkülasyonu çok yüksektir ve kapalı oyun alanınızı ve trambolin parkınızı açmak için en iyi zaman olabilir.

2- Tatil Tarihleri

Kesin bir tarih istiyorsanız tatil tarihlerini seçebilirsiniz. Örneğin yılbaşı gecesi, çocukların buluşması veya bölgesel tatil tarihleri, kapalı oyun alanınızı ve trambolin parkınızı açmak için en iyi zaman olabilir.

3- Hafta Sonları

Hafta sonları tüm ebeveynler çocuklarını dışarıya veya park, sinema, kapalı oyun alanları gibi farklı yerlere götürmek isterler. Açılışta daha fazla misafir ağırlamak istiyorsanız hafta sonu tarihlerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Ebeveynler için çocuklarını yeni açılan kapalı oyun parkı ve trambolin parkına götürmek için en iyi zaman olabilir.

Sonuç olarak, Projeniz için her zaman iyi şeyleri düşünürsünüz. İyi bir yoldan başlamak için en iyi yol, ziyaretçiler için unutulmaz bir tarih olacak kalabalık bir tarihte kapalı oyun alanınızı açmaktır.