Kapalı Oyun Alanlarının Bakımı Nasıl Yapılır

Kapalı oyun alanı ve yumuşak oyunun bakımı çok zordur. Mükemmel şekilde muhafaza etmezsek ömrü kısalır. Kapalı oyun alanı tedarikçisi ve kapalı oyun alanı üreticisi, kapalı oyun alanınızı ve yumuşak oyununuzu korumanıza yardımcı olabilir.

Soft play ve kapalı oyun alanlarının dış çizgisini değiştirerek 3 yıl sonra kapalı oyun parkı tavsiye edilir. Trambolin parkları yayları her ay kontrol edilmelidir. Bu, yaşam döngüsünü uzatmak için çok önemlidir.

Yumuşak oyun kapalı oyun alanı ve trambolin parkının etrafındaki ağlar her gün kontrol edilmeli ve herhangi bir hasar görülürse doğrudan yumuşak oyun üreticisine ve kapalı oyun alanı üreticisine sorun. Kapalı oyun alanı tedarikçisi ve yumuşak oyun üreticisi, teknisyenlerini düzeltmek için gönderebilir. Ağlar güvenlik ekipmanlarıdır ve her gün kontrol edilmesi çok önemlidir.
Ayrıca kapalı oyun alanı ve soft oyun ve ayrıca trambolin parkının temizlenmesi çok önemlidir. Her gün sonra tüm yüzeyler temiz olmalıdır. Kapalı oyun alanı üreticisi ve soft play üreticisi, temizlik yapılarak kullanılabilecek kimyasallar hakkında size tavsiyelerde bulunabilir.

Kapalı oyun alanınızı ve kapalı soft oyununuzu temizlerseniz, kapalı oyun alanınızın soft play ve trambolin parkınızın ömrü daha fazla olacaktır.

Ayrıca Virüs nedeniyle kapalı oyun parkı, kapalı soft oyun parkı ve trambolin parkında oynayan müşterilerin sağlığı açısından da temizlik daha önemli hale gelmektedir.
Sistem ne kadar temiz olursa, daha fazla Joy zamanı!