Parkınızda Yeni Alanlar Açarken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Aile eğlence merkezlerinin çoğu, genellikle bir trambolin parkı veya bir tırmanma merkezi ve soft play gibi tek bir odak noktasıyla başlar. Bizim düşünce tarzımıza göre, bunun daha önemli mekanlar olması gerekiyor.

Bir kapalı oyun alanı üreticisi ve trambolin parkı üreticisi olarak kendi araştırma ve deneyimlerimizden yola çıkarak, yeni etkinlikler tanıtmanın ziyaretçi sayınızı artırmanın harika bir yolu olabileceğini biliyoruz.

Yukarıdaki örneği kullanarak, sadece yeni bir trambolin parkı veya daha fazla tırmanma duvarı veya kapalı oyun alanları inşa etmek yerine işletmelerin bu şekilde iş gücünün artmasının birkaç nedeni vardır:

1) Tamamen farklı bir eğlence unsuru eklemek, ziyaretçileriniz için daha fazla aktivite yaratır.

2) Müşteriler, bir trambolin seansından kapalı oyun alanı veya yumuşak oyun alanı gibi tamamen farklı bir şeye geçebilirlerse, kapalı oyun alanınızda daha uzun süre kalabilirler.

3) Oyun alanında daha fazla zaman, yemeklerini kapalı oyun alanınızda ve trambolin parkınızda yeme olasılıklarının daha yüksek olduğu anlamına gelir, bu da sizin için daha fazla gelir anlamına gelir.

Kapalı oyun alanınızda yeni mekanları tanıtmak zor olabilir, bu nedenle bazı önemli noktalar ekliyoruz;

Soruşturmanızı Yapın

Çevrimiçi araştırma ve anketler yoluyla hedef pazarınıza en çok neyin etki edeceğini belirlemek için pazar araştırması yapmalısınız. Bundan öğrendikleriniz sizi şaşırtabilir, örneğin bir ninja-parkuru en popüler olabilir veya bir tırmanma duvarı alanının daha geniş bir yaş aralığına hitap edebileceği için bir gelir potansiyelinden en mantıklı olabileceğini görebilirsiniz. eğlence merkezleriyle ilişkili geleneksel etkinliklerden daha fazla şey karşınıza çıkabilir. Araştırmanız ile pazarınız için en uygun ürünü bulursanız, kapalı oyun alanı, soft play ve trambolin park alanınıza daha fazla müşteri çekecektir.

Markanızı Göz Önünde Bulundurun

Markanıza uymayan yeni bir faaliyet başlatmak, potansiyel olarak müşterilerin kafasını karıştırabilir; bu nedenle, tasarımın ve pazarlamanın mevcut markanıza uymasını öneririz.

Örneğin, markanız daha çok orman temasındaysa, lazer tag in iyi bir fikir olabileceğini düşünmüyoruz. Markanız ve temanız varsa, kapalı oyun alanınıza yeni bir yatırım yapmak için aynı temada kalmanız gerekir. Markalaşmanız için bu çok önemlidir.

Faaliyetleri yönetme

Yerinizi iyi yönetemezseniz, kapalı oyun alanına yeni aktiviteler eklemek yeni bir sorun yaratabilir. Örneğin bir tırmanma duvarı eklerseniz, bu mekan için daha fazla kişi çalıştırmanız gerekir. Mevcut çalışanlarla yeni mekanları yönetmeye çalışırsanız size bazı sorunlar yaşatabilir. Kapalı oyun alanı, soft play ve trambolin parkınızda yeni bir mekan açmadan önce işçi sayısını kusursuz bir şekilde hesaplamanız sorun yaşamamanız için gereklidir.

Yeni aktivitenizi pazarlamak

Trambolin parkınız, kapalı oyun alanınız veya soft play için yeni bir mekan açarsanız en önemli şeylerden biri pazarlamanıza başlamaktır. Sosyal medyadan, el ilanları veya reklam panoları önemlidir. Ancak en önemli pazarlama kulaktan kulağa pazarlamadır. İyi şeyler yaparsanız, insanlar bunun hakkında arkadaşlarıyla konuşacak ve kapalı oyun alanınızda, trambolin parkınızda ve soft play’de daha fazla müşteriniz olacak.

Doğru insanları işe alın

Son olarak, ama en önemlisi, işiniz büyüdükçe personeliniz de büyüyecek ve doğru insanları işe aldığınızdan emin olmak isteyeceksiniz.

Tırmanma Duvarı ve Ninja Kursu gibi kapalı oyun alanınızdaki ve trambolin parkınızdaki mevcut faaliyetlerinizden daha fazla sağlık ve güvenliğe dikkat etmeniz gereken yeni bir özellik sunuyorsanız, kendini kanıtlamış personel aramak mantıklıdır. sağlık ve güvenliğin son derece önemli olduğu bir ortamda çalışma geçmişi.

Müşterilerinize nasıl davranacağını bilen iyi bir ekibe sahip olmak, onlar üzerinde o kadar olumlu kalıcı bir izlenim bırakacaktır ki, doğru insanları işe almak için biraz daha fazla harcamaya değer.

Size bu yolda başarılar dileriz. Sormak istediğiniz herhangi bir sorunuz varsa BURSAPARK her zaman yanınızda?