Soft Play Oyun Alanı Nedir?

İç mekan oyun parkları genel olarak soft play olarak adlandırılır. Adından da anlaşılacağı üzere soft play, yumuşak oyun alanı anlamına gelir. Kapalı oyun alanları çocukların kötü hava koşullarında da eğlenmesini sağlamak üzere ortaya çıkmıştır. Kapalı oyun alanları sayısı ülkemizde son yıllarda ciddi bir artış göstermiştir.

Top havuzları soft play oyun alanları içerisinde çocukların en çok eğlendiği ekipmanların başında gelir. Top havuzları yumuşak fileli bir malzeme ile çevrelenir ve içerisine plastik havuz topları dökülür. Top havuzlarının temizliği periyodik olarak mutlaka yapılmalıdır. Top havuzu fiyatları topun çapı ve özelliklerine göre farklı fiyatlandırılır. Top havuzu fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

İç mekan oyun parkı fiyatları projede kullanılan ekipmanlara göre değişiklik gösterir. İç mekan oyun parklarında çeşitli soft play ekipmanları, trambolin parklar ve interaktif oyun grupları bulunur. İç mekan oyun parkı fiyatları ile ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Soft play oyun alanları çocukların enerjilerini atması için biçilmiş kaftandır. Soft play oyun parklarında çocuklar eğledikleri gibi çeşitli yarışmalar da yapabilirler. Soft play oyun parkları cafe, restaurant, anaokulu, avm vb. yerlerde kullanılırlar.