SOFT PLAY

Soft Play, bir Kapalı Oyun Alanının en önemli parçasıdır. Soft Play ekipmanı, kids corner , kapalı oyun alanı veya oyun yapısı ile tam bir temada olmalıdır. Küçük çocuklar için güvenli oyun ekipmanları ve daha büyük çocuklar için biraz daha zorlu olabilir. En önemli şey de içeride oynayan tüm çocuklar için en güvenli yapı olmaktır.

Küçükler için İç Mekan Soft Play Ekipmanları

Softplay Alanı, herhangi bir kapalı oyun alanı için çok önemlidir ve çocuklarınızın oyun alanı için en iyi üründür. Soft Oyun Alanı, çocukların güvenle oynayabileceği ve saatlerce eğlenebileceği her türlü yumuşak unsurdan oluşur. Yumuşak hayvan figürleri ve blok bulmacalar gibi tek yumuşak oyun öğelerinden büyük oyun yapısına, eksiksiz yumuşak oyun alanına ve özel yapım oyun köşelerine kadar. Bursapark, her yer için en iyi ve en güvenli soft play ürünlerine sahiptir ve ayrıca her yatırımcı için uygun fiyatlı olabilir.

Her yer için ..

İster mevcut oyun alanınıza soft oyun alanları eklemek isteyin, ister bir çocuk oyun alanı arıyorsanız, soft play her yer için uygundur .. Çocuk oyun alanları için olanakları düşünüyor musunuz? Yoksa Indoor Soft Play ekipmanı mı satın almak istiyorsunuz? Bursapark problem çözme ortağınız olabilir.

Soft Play: her yaş için

Soft play ürünlerimiz köpük ile yumuşatılır ve üzeri PVC malzeme ile kaplanır. Bu sayede yumuşak oyun ürünlerimiz, pürüzsüz yüzeyleri sayesinde şok emicidir ve temizlenmesi kolaydır. Yumuşak oyun, şeklini koruyacak kadar sağlamdır. Tırmanmak, inşa etmek ve eğlenmek için idealdir. Doğru malzeme ve şekilleri kullanarak Bursapark soft play ürünlerimiz her yaştan çocuk için güvenli ve uygundur.

Güvenlik ve düzenlemeler

Güvenlik bizim önceliğimizdir. Bu nedenle tüm oyun alanlarımız ve ekipmanlarımız en son düzenlemelere göre tasarlanmıştır. Ebeveynler için lütfen rahat oturun ve rahatlayın. Küçük meleğiniz emin ellerde.