Sünger Havuzu

Sünger havuzu , kapalı oyun alanları için çok önemlidir. Oyuncuların gerçek potansiyellerini gerçekleştirmek için kendilerini sınırlarını zorlama şansı tanır. Sünger havuzları olmasaydı, oyuncular ipeksi yumuşak düşüşü anlayamazlar.. Trambolin parklarındaki sünger havuzları, ekstrem spor meraklılarının potansiyellerini zorlamalarını çok daha güvenli hale getirir. Bu, sünger havuzları  olmadan yeteneklerini hiç fark etmemiş olabilecek yeni nesil ekstrem spor yıldızlarını harekete geçirir.

Kapalı Oyun Alanlarında Sünger Havuzları

Sünger havuzları , kapalı oyun alanlarından ayrılmaz bir rol oynamıştır. Bu özellikle atlama gibi sporlar için geçerlidir. Sünger havzuları, oyuncuların her zamankinden daha büyük ve daha cesur olmalarını sağlar. Ciddi yaralanma potansiyelini ortadan kaldırır.

Bir Kapalı Oyun Parkı sahibi olarak, müşterilerinizin yaralanması isteyeceğiniz son şeydir. Yaralanmalar çocuklar için oyunun bir parçası gibi görünse de bunun olması gerekmez. Bu yaralanmaların çoğu kendi kendine meydana gelen kazaların bir sonucu olacaktır, ancak önlenebilirler.

Sünger havuzları , kendi etrafında dönmek veya zıplamak isteyenler için en üst düzeyde koruma sağlar. Daha az morluk ve daha çok eğlence, gerçekten ideal bir durum oluşturur.

Trambolin Parklarında Sünger Havuzları

Bir trambolin parkında sünger havuzları, kapalı oyun alanlarında kullanımlarına benzer bir role sahiptir. Bununla birlikte, profesyonel eğitim senaryolarında daha sık kullanılırlar, ancak aynı zamanda yavaş aktivitelerde de kullanılabilirler. Bunlar, oyuncuların böyle ters takla hava hareketleri yapmalarına olanak verebilen mükemmel ekipmanlardır.

Sünger havuzları ile ilgili harika olan şey, yaralanma potansiyelini önemli ölçüde azaltmalarıdır. Oyuncular için sakatlıklar potansiyel olarak kötü sonuçlarla sonuçlanabilir. Süngerin yumuşatma  desteği, kemiklerin kırılma ve kasların yırtılma olasılığını büyük ölçüde azaltacaktır ki bu cimnastikçiler için harika bir haberdir!

Sünger havuzları, yüksek bar, kulplu at ve tonoz gibi çeşitli jimnastik ekipmanlarıyla birlikte eğitim amaçlı kullanılabilir. Bunlar, hevesli oyuncuların bir atlet olarak daha da başarılı olmasına ve büyümesine yardımcı olabilir.