Kendi işinizi nasıl yaratabilirsiniz?

Kapalı Oyun Alanı ile işe nasıl başlayabileceğimizi konuşalım. Büyük bir yeriniz yoksa endişelenmeyin, yumuşak bir oyun alanı tam size göre. Her yere kurulabilirler. Yumuşak oyun alanı her türlü kapalı alana, aile eğlence merkezine, alışveriş kompleksine, eğlence parkına, sinemaya veya süpermarkete kurulum için idealdir. Çocuklar top havuzunda, köpük çukurunda oynayabilir, atlıkarıncaya binebilir ve dalgalı kaydıraklardan, tüp kaydıraklardan, spiral tüp kaydıraklardan, tekerlekli kaydıraklardan, donut kaydıraklardan, volkan kaydıraklarından aşağı kaymanın eğlencesinin tadını çıkarabilirler. Çocuklar su trambolinde zıplayarak, jump&touch trambolinde, zipline da ve tırmanma duvarına tırmanarak, ninja parkurunda oynayarak, ip tünellerinden geçerek fiziksel becerilerini geliştirebilirler. Lego masası, hava labirenti, kum havuzu, uçan toplar, oyun küpleri, çizim ve boyamaya yönelik eğitici masalar ile zihinsel becerilerini geliştirebilirler. Yetişkinler bu süre zarfında dinlenebilir veya alışverişe gidebilirler.

Lütfen Bursapark’ın kalifiye personelinin ilginizi çeken konularda ücretsiz danışmanlık sunarak müşterilerimize yardımcı olmaya her zaman hazır olduğunu unutmayın.

BursaPark bu ekipmanları yüksek kalitede üreten en iyi Türk firmasıdır. Mekanın tasarımını, kurulumunu ve satış sonrası desteğini size sağlayabiliriz.
Birlikte bir iş kuralım!