Aktivite Evleri

Bu sizlerle paylaşmak istediğimiz projelerimizden biri özel olarak tasarlanmış ve Bulgaristan’ın Sofia-Ring Alışveriş Merkezi’nde yaklaşık 50 m2 alana uygun olarak üretilmektedir. Etkinlik Evleri, Çocuk Rol Oynama Evi, çocuklara küçük dünya rol oynama fırsatı veriyor. Yapabilirler sevecekleri yeni dramatik oyun fikirleri üretebilirler.

Harika bir manzaraya sahip bu geniş oyun evi, birçok harika maceraya ev sahipliği yapacak. Rol oynama, çocuk gelişiminde yeri doldurulamaz bir parçadır, çocukların karaktere bürünmelerine ve taklit etmelerine yardımcı olur. yetişkinlere yönelik ve kurgusal performansların normal yaşamı, yaratıcılıklarına yardımcı olmak, iletişim kurmak, güven, hem fiziksel hem de ruhsal problem çözme. Gerçek hayatın farkında, öğren ve yap rol oyunuyla arkadaşlar. Mutfak, Polis, Kuaför, hastane, okul gibi pek çok rol oyun evimiz var. pazar… vb. Yaklaşık 25 çocuğu kolaylıkla eğlendirebilen, oynamalarına olanak tanıyan zarif tasarımlı iç mekan oyuncakları Düşme, yaralanma endişesi yaşamadan uzun süre eğlenebilirsiniz.

Bu tür yumuşak oyun elemanlarının neredeyse her türünü üretip dünya çapındaki ülkelere satıyoruz. Soft Play olarak da bildiğimiz kapalı oyun alanları farklı özelliklere sahip çok yönlü oyun sistemleridir. içlerindeki ürünler. Yumuşak oyun, etkileşimli oyun alanları gibi birçok farklı oyuncağı içerir. trambolin parkı, top havuzu, köpük çukuru, ninja sahası, tırmanma duvarı, salıncaklar, dalgalı kaydıraklar, tüp kaydıraklar, spiral tüp kaydıraklar, örümcek kulesi, tekerlekli kaydıraklar, çörek kaydırakları, volkan kaydırakları, tahterevalli, tırmanma duvarlar, halat tünelleri, silme tahtaları, yapboz panelleri, piramit yapbozları, serbest zıplayan trambolin, atlama ve atlama dokunmatik trambolin, su trambolini, dönen atlıkarınca, oyun küpleri, çizim için eğitici masalar ve boyama, Lego blokları, kum havuzu, köpük çukuru, uçan toplarla fiziksel beceri geliştirme masaları, top atma alanı, ninja parkuru, karting, hava labirenti, zipline vb. Bu sayede çocuklar oyun oynayabilir ve Kapalı oyun alanlarına girdiklerinde sıkılmadan saatlerce sosyalleşebilirler. Yeni yaparak arkadaşlar hayal gücünün sınırlarını zorlayan oyunlar üretebiliyor. Kapalı oyun alanları Çocuğunuzun hem fiziksel hem de ruhsal gelişimine katkıda bulunun.