Safari Caffe Igraonica – Bosna-Hersek

Bosna’nın Hadzici kasabasında yaklaşık 110 m2 alana uygun özel olarak tasarlanıp, üretilen bir diğer projemizi sizlerle paylaşmak isteriz. Projemizde soft play, trambolin, top havuzu, 0-3 yaş alanı, çeşitli soft engeller kullanılmıştır. Müşterimizin alanında Safari temasını uygulamış bulunmaktayız.

Projede yeşil, gri, bej, turkuaz, siyah ve sarı renkleriyle birlikte Safari temalı tasarımızı tam anlamıyla yansıtıyoruz. Yaklaşık yirmi beş- yirmi sekiz çocuğun birlikte ve rahatlıkla, düşme ve yaralanma endişesi duymadan uzun süre oyun oynamalarını ve eğlenmelerini sağlar. Ayrıca müşterimiz alanındaki 0-3 yaş alanındaki ekipmanları rahatlıkla kaldırıp sıklıkla içerisinde doğum günü partileri düzenlemektedir. Müşterilerimize profesyonel kurulum ekibimizle üç günlük süre zarfında bu projenin kurulumunu gerçekleştirip anahtar teslim proje imkanı sağlamaktayız.

Soft Play olarak da bildiğimiz kapalı mekan oyun grupları; içerisinde farklı oyuncakların bulunduğu çok yönlü oyun sistemleridir. Salıncaklar, dalgalı kaydıraklar, tüp kaydıraklar, spiral tüp kaydıraklar, örümcek kule, tekerlekli kaydıraklar, donut kaydıraklar, volkan kaydıraklar, tahterevalli, tırmanma duvarları, halat tünelleri, silme tahtaları, yapboz panelleri, piramit yap-bozlar, serbest zıplama trambolini, jump & touch trambolini, su trambolini, dönen atlıkarınca, oyun küpleri, çizim ve boyama için eğitici masalar, lego bloklu fiziksel beceri geliştirme masaları, kum havuzu , köpük havuzu, havalı top çeşmesi, top fırlatma alanı, ninja savaşçı alanı, yarış pisti, hava labirenti, etkileşimli oyuncaklar, etkileşimli oyun ekranları, sallanan at, solucanlar, zipline, yarış arabaları parkuru, şişirilebilir üniteler, gibi çok farklı oyuncakları içerisinde barındırır. Bu sayede çocuklar, kapalı alan parkların içine girdiği zaman sıkılmadan saatlerde oyun oynayıp sosyalleşebilir.