Sırbistan Projesi

Bu proje Sırbistan’da yapıldı, küçük bir kapalı oyun alanı ama çocuklar onun yanında harika vakit geçiriyor. Güzelce seçilmiş ürünler ve birleştirdiğimiz tema, doğru ekipman ve oyun kombinasyonu, çocuklarınıza birçok eğlenceli seçenek sunarken, onlara günlük yaşamlarına taşıyabilecekleri beceriler de öğretebilir.

Bu oyun alanında harika bir labirent ve farklı kaydıraklar, tırmanma duvarları, atlıkarınca top havuzu, oyun küpleri trambolin vb. Bu tür soft play elemanlarının hemen hemen her çeşidini dünya çapındaki ülkelere üretip satmaktayız; salıncaklar, dalgalı kaydıraklar, tüp kaydıraklar, spiral tüp kaydıraklar, örümcek kulesi, tekerlekli kaydıraklar, çörek kaydırakları, volkan kaydırakları, tahterevalli, tırmanma duvarları, halat tünelleri, hava hokeyi masaları, tic-tac-toe, abaküs tekerlekleri, silme tahtaları, yapboz panelleri, piramit bulmacalar, serbest zıplayan trambolin, zıpla ve dokun trambolin, su trambolini, dönen atlıkarıncalar, oyun küpleri, çizim ve boyama için eğitici masalar, Lego bloklarıyla motor beceri geliştirme masaları, kum havuzu, köpük havuzu, hava çeşmesi toplar, top patlatma arenası, ninja savaşçı kursu, yarış pisti, hava labirenti, interaktif oyuncaklar, interaktif oyun ekranları, sallanan at, solucanlar, zipline, karting şeritli go-kartlar, şişirilebilir üniteler vb. çoğunlukla yumuşak oyun unsurlarıyla donatılmış kapalı oyun alanları yaygın olarak mevcuttur.

Biz, Bursapark Kapalı Oyun Alanları Ltd. Şti. olarak Türkiye’nin en büyük kapalı oyun alanı ve kapalı eğlence/eğlence parkı üreticilerinden biriyiz ve fabrikamız Bursa, Türkiye’de bulunmaktadır. Biz esas olarak yumuşak oyun tedarikçisi, trambolin parkı tedarikçisi ve üreticisinin yanı sıra interaktif oyun alanı tedarikçisi olarak da hareket ediyoruz.