Mutlu Çocuklar Dünyası – IRAK

Irak’ın Bağdat şehrinde bulunan bir diğer özel projemiz yaklaşık 250 m2 alan için tasarlanıp üretilmiştir. Projemizde müşterimizin talepleri doğrultusunda, soft play, trambolin park, top havuzu, 0-3 yaş alanı, tırmanma duvarları, zipline, piano, aktivite evleri, mini şehir konsepti, lego alanı çeşitli soft engeller kullanılmıştır. Müşterimizin alanında uzay temasını uygulamış bulunmaktayız.

Projede ağırlıklı olarak mor, lila, mavini çeşitli tonları, sarı, yeşil, gri ve turuncu renkleriyle birlikte tasarımızı tam anlamıyla üretimimizde de yansıtıyoruz. Projemizin kapasitesi yaklaşık elli çocuğun birlikte ve rahatlıkla, düşme ve yaralanma endişesi duymadan uzun süre oyun oynamalarını ve eğlenmelerini sağlar. Müşterilerimize profesyonel kurulum ekibimizle dört günlük süre zarfında bu projenin kurulumunu gerçekleştirip anahtar teslim proje imkanı sağlamaktayız.

İç mekan oyun alanları bir çok yönden hayatımıza olumlu katkılar sağlamaktandır. Soft Play olarak da bildiğimiz kapalı mekan oyun grupları; içerisinde farklı oyuncakların bulunduğu çok yönlü oyun sistemleridir. Salıncaklar, dalgalı kaydıraklar, tüp kaydıraklar, spiral tüp kaydıraklar, örümcek kule, tekerlekli kaydıraklar, donut kaydıraklar, volkan kaydıraklar, tahterevalli, tırmanma duvarları, halat tünelleri, silme tahtaları, yapboz panelleri, piramit yap bozlar, serbest zıplama trambolini, jump & touch trambolini, su trambolini, dönen atlıkarınca, oyun küpleri, çizim ve boyama için eğitici masalar, lego bloklu fiziksel beceri geliştirme masaları, kum havuzu, köpük havuzu, havalı top çeşmesi, top fırlatma alanı, ninja savaşçı alanı, yarış pisti, hava labirenti, etkileşimli oyuncaklar, etkileşimli oyun ekranları, sallanan at, solucanlar, zipline, yarış arabaları parkuru, şişirilebilir üniteler, gibi çok farklı oyuncakları içerisinde barındırır. Bu sayede çocuklar, kapalı alan parkların içine girdiği zaman sıkılmadan saatlerde oyun oynayıp sosyalleşebilir.