Magicland-Romanya

Sizlerle paylaşmak istediğimiz bir projemiz Romanya’nın Bükreş şehrinde yaklaşık 70 m2 alana uygun özel olarak tasarlanıp, üretilmiştir. Projemizde müşterimizin talepleri doğrultusunda, soft play, trambolin, top havuzu, çeşitli soft engeller kullanılmıştır. Müşterimiz kendi alanında alanında masal ve şeker temasını yansıtmak istemiştir.

Geniş renk yelpazemize sahip brandalarla projede mor, turkuaz, lila ve sarı renkleriyle birlikte tasarımızı tam anlamıyla yansıtıyoruz. Yaklaşık yirmi çocuğun birlikte ve rahatlıkla zarif bir şekilde tasarlanmış iç mekan oyuncakları, düşme ve yaralanma endişesi duymadan uzun süre oyun oynamalarını ve eğlenmelerini sağlar.

İç mekan oyun alanları bir çok yönden hayatımıza olumlu katkılar sağlamaktandır. Soft Play olarak da bildiğimiz kapalı mekan oyun grupları ; içerisinde farklı oyuncakların bulunduğu çok yönlü oyun sistemleridir. Salıncaklar, dalgalı kaydıraklar, tüp kaydıraklar, spiral tüp kaydıraklar, örümcek kule, tekerlekli kaydıraklar, donut kaydıraklar, volkan kaydıraklar, tahterevalli, tırmanma duvarları, halat tünelleri, silme tahtaları, yapboz panelleri, piramit yapbozlar, serbest zıplama trambolini, jump & touch trambolini, su trambolini, dönen atlıkarınca, oyun küpleri, çizim ve boyama için eğitici masalar, lego bloklu fiziksel beceri geliştirme masaları, kum havuzu , köpük havuzu, havalı top çeşmesi, top fırlatma alanı, ninja savaşçı alanı, yarış pisti, hava labirenti, etkileşimli oyuncaklar, etkileşimli oyun ekranları, sallanan at, solucanlar, zipline, yarış arabaları parkuru, şişirilebilir üniteler, gibi çok farklı oyuncakları içerisinde barındırır. Bu sayede çocuklar, kapalı alan parkların içine girdiği zaman sıkılmadan saatlerde oyun oynayıp sosyalleşebilir. Yeni arkadaşlıklar edinerek hayal gücünün sınırını zorlayıcı oyunlar üretebilir. Kapalı mekan oyun alanları çocuğunuzun hem fiziksel hem de ruhsal olarak gelişmesine katkı sağlar.

Alanın hemen karşısındaki Ebevenyler de çocukları trambolinde zıplayıp kaydıraktan top havuzuna kayarken çocuklarını izleyebilir keyifle bir fincan kahve içebilirler.