Kapalı oyun alanının çocuk sağlığına iyi geldiğini biliyor muydunuz?

Hem eğlenirken hem de fiziksel ve zihinsel sağlıklarını iyileştirebileceklerini hayal edin. Ve ebeveynler bu süre zarfında rahatlayabilirler.
Oyun alanları farklı yaş gruplarına göre olabilir.

Şimdi yürümeye başlayan çocuk alanı hakkında konuşalım. Küçük çocuklar için soft oyun alanına birçok farklı ekipmanı koyabilirsiniz. Örneğin küçük kaydıraklar, küçük kaydıraklar, top havuzu, lego masası, piyano, küçük atlıkarınca, küçük çocuk köşesi, hava labirenti vb. yaralanmaların önlenmesi için Eva mat zemin kaplaması kullanıyoruz. Renkli eva mat döşeme sayesinde çocuğunuz yumuşak bir zemine düşse bile canı yanmaz.

Daha büyük çocuklara yer açmayı planlıyorsanız alanda trambolin, ninja parkuru, tırmanma duvarı, salıncaklar, dalgalı kaydıraklar, tüp kaydıraklar, spiral tüp kaydıraklar, örümcek kulesi, tekerlekli kaydıraklar, donut kaydıraklar, volkan kaydırakları kullanabilirsiniz. , tahterevalli, tırmanma duvarları, halat tünelleri, silme tahtaları, yapboz panelleri, piramit bulmacalar, serbest sıçrama trambolini, atlama ve dokunma trambolini, su trambolini, dönen atlıkarınca, oyun küpleri, karting, hava labirenti, çelik halat

Her yaştan çocuk bu ekipmanlarla fiziksel ve ruhsal sağlıklarını artıracak.
Her çocuğun sağlık hakkı vardır!