Joy Park Ploiesti – Romania

Romanya’nın güzel şehri Ploieşti için tasarlayıp büyük bir özveriyle hazırladığımız projemiz büyük bir ilgiye ev sahipliği yapmaya şimdiden başladı. 4.000 m2 alana yayılmış büyük eğlence alanı hem çocukların hem gençlerin ve hem de ebeveynlerin en büyük uğrak noktası. Alan baştan aşağı bir terzi işçiliğinde hazırlanmıştır. Grafiti sanatından, 3 boyutlu dekorlara, özel efekli aydınlatmalardan, her yaşa hitap etmesiyle bu projemizle Bursapark Ekibi olarak büyük bir gururu taşıyoruz. Projemizde müşterimizin talepleri doğrultusunda, soft play, örümcek kule, donut kaydırak, roller kaydırak, halı ve tüp kaydırak, top havuzu, çeşitli soft engeller, soft tırmanma duvarı, zipline, trambolin park, lego alanı, 0-3 yaş alanı, oyuncak satış alanı, elektronik oyuncaklar, profesyonel tırmanma alanı, doğum günü/ parti odaları, karting ve aktivite evleri alanı gibi geniş ürün yelpazesine yer verilmiştir.

Çocuklarınızı aktif ve eğlendirici tutmak söz konusu olduğunda trambolin parklar ve soft play dikkate alınması gereken eğlenceli ve heyecan verici bir seçenek olabilir.

Çocuklara yönelik iç mekan oyun merkezini ziyaret etmek hem çocukların hem de ebeveynlerin keyif alacağı heyecan verici ve benzersiz bir deneyimdir. Parkın enerjisi ve heyecanı bulaşıcıdır; çocuklar trambolinde zıplayıp takla atarken, mekânın her yerinde kahkahaların uğultusunu duyacaksınız. Çocuklar, aralarından seçim yapabilecekleri çeşitli aktivitelerle deneyimlerini kişiselleştirebilir ve her ziyaretlerinde yeni bir şeyler deneyebilir. Alanın belirli noktalarında bulunan kafe alanları sayesinde Ebeveynler de çocukları trambolin parkta eğlenir, soft playde güzel vakit geçirirken çocuklarını izleyebilir keyifle bir fincan kahve içebilirler.